„Rekomenduję Henitom!”– tak piszą nasi klienci:

Nie ma lepszego dowodu jakości niż rekomendacja. To podpisane słowa od klienta, który przekonał się osobiście, jak pracujemy i czy warto nam zaufać. Henitom dostaje takie rekomendacje już od 1995 roku i stale zdobywa nowe świetne opinie. To mówi samo za siebie.

Zobacz rekomendacje i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów:

Referencje firm

 

Obsługa firmy Henitom wykazała się wysokim poziomem doświadczenia i profesjonalizmu oraz dużym zaangażowaniem w realizację naszego zamówienia. Szczególnie byliśmy zadowoleni z fachowego doradztwa i kompletnej obsługi, która składa sie z pełnej diagnozy systemu kominowego, produkcji dostosowanych elementów oraz ich montażu.

PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Złoty Potok
www.zlotypotok.katowice.lasy.gov.pl

kitala_logo

 

Uprzejmie informujemy, że firma KITALA S.C. Artur Kitala Damian Kitala, korzystała z usług firmy Henitom w zakresie produkcji oraz montażu izolowanego systemu kominowego. Wykonane elementy systemu kominowego oraz ich montaż przebiegł terminowo. Wszystko było przygotowane profesjonalnie i rzetelnie.

Kitala S.C.
www.kitalasklep.pl

kowalstwo_artystyczne_logo

 

Miło jest nam poinformować, że od 2007 roku firma HENITOM produkuje dla nas systemy kominowe, które montujemy przy piecach naszej produkcji. Zamawiane przez nas produkty sa zawsze przygotowane profesjonalnie, estetycznie, terminowo, a współpraca pomiędzy nami przebiega sprawnie, harmonijnie i z korzyścią dla obu stron.

„J&S” Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o.
www.eurogates.com.pl

logo-jurajska

 

„Jurajska” Sp. z o.o. potwierdza, iż firma Z.P.U.H. „Henitom” Michał Dryjski z siedzibą w Myszkowie przy ul. Helenówka 5c, wykonała w maju 2015 roku prace polegające na wymianie blaszanego płaszcza zewnętrznego zabezpieczającego izolację przyłącza kominowego.

Jurajska
www.jurajska.pl

Sokpol Sp. z o.o. korzystała z usług firmy HENITOM w zakresie produkcji oraz montażu izolowanego systemu kominowego. Wykonane prace przebiegały profesjonalnie i terminowo. Dziękując za pomyślną współpracę chcemy zarekomendować firmę Henitom jako solidnego partnera.

Sokpol Sp. z o.o.
www.sokpol.pl

virtu_logo

 

Firma Grupa Virtu rekomenduje firmę HENITOM jako godnego polecenia wykonawcę systemów kominowych i wentylacyjncyh.

VIRTU Sp. z o.o.
www.virtu.com.pl

HENITOMOWI
ufają najlepsi.

Nasze systemy dostarczamy w całej Polsce. Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych.

Jesteśmy dumni z zaufania naszych klientów i partnerów: