Henitom: sukcesy w trudnej
branży już od 1995 roku

Powstaliśmy jako firma rodzinna. Wspólna odpowiedzialność i szczerość od początku są podstawą wszystkiego, co robimy. Po ponad 25 latach rozwoju łączy nas jednak dużo więcej.

 

Dziś Henitom to nie tylko rodzinna solidność i uczciwość. To również szanowani profesjonaliści i liderzy swej branży.

 

Od 1995 roku kierujemy się tym, co najważniejsze dla naszych klientów:

 

TRZY SKŁADNIKI JAKOŚCI:

Sprawdzony wybór

Jesteśmy przetestowani przez tysiące klientów. Dlatego zamawiając u nas nie musisz obawiać się o niezawodność fachowca czy trwałość realizacji.

Zadowolenie na lata

Mieliśmy już lata doświadczenia, zanim powstała większość konkurencji. Naszą solidność potwierdzamy od 1995 r. każdym nowym zleceniem. Twoje też takie będzie!

 

Bezpieczne szczegóły

Dbamy o wszystko, by klient nie musiał martwić się o nic. Pilnujemy nawet detali, których nie znają niektórzy fachowcy. Tak rozumiemy uczciwość i prawdziwy profesjonalizm.

 

TRZY WARTOŚCI HENITOM:

Zaangażowanie

Chcemy dostarczać to, na czym klient naprawdę skorzysta a nie tylko to, co zamówił. To naszą rolą jest rozumieć jego potrzeby i umieć doradzić realnie najlepsze rozwiązanie.

Szacunek

Poczujesz go od pierwszej rozmowy. Na czas współpracy chcemy być nie tylko dostawcą dopracowanej technologii, ale zaufanym partnerem klienta w realizacji jego celu.

 

Czas

Nie szczędzimy go i nie marnujemy. Robimy to, co ważne i korzystne dla klienta, a nie tylko to, co dobrze wygląda. Od pierwszej rozmowy do finalnej realizacji.

 

JEDEN CEL:

Długofalowa korzyść klienta – to nasz cel i strategia działania. Nie pozorne promocje na krótko,

lecz solidność ufundowana na niezawodnych ludziach i profesjonalnej technologii.
Dzięki temu jakość Henitom można liczyć w dekadach.

 

Dziś nadal przychodzimy do pracy z jedną wizją:
„Klient ma być zadowolony z Henitom – teraz i przez wiele, wiele lat.”

 

Bo jednego jesteśmy pewni – jesteś tutaj, bo chcesz być zadowolony.

 

Historia HENITOM:
Doby pomysł i dużo, dużo dobrej pracy.

 

1978

Pan Henryk Dryjski zakłada firmę oferującą blacharstwo budowlane: konstrukcje i poszycia dachowe. Kominy to jeszcze zlecenia poboczne.

1990

Podczas prac Pan Henryk odkrywa przyczynę problemów wielu klientów, którzy korzystali z systemów kominowych starego typu. Opracowuje rozwiązanie i dobiera materiały, które całkowicie usuwają te trudności. To zalążek przyszłej doskonałości technologicznej firmy.

1995

W odpowiedzi na coraz większą ilość zamówień i nowe biznesowe warunki powstaje spółka Henitom, nazwana od imion Henryk i Tomasz (to syn założyciela, specjalista od maszyn i nowych technologii, również obecnie stale wspierający firmę swoją wiedzą).

2000

Firma rozwija się cały czas, i praktycznie bez żadnej reklamy. Dziesiątki klientów polecają nas kolejnym, a oferta Henitom staje się coraz bardziej wszechstronna i kompleksowa. Zmieniamy się wraz z rynkiem i wymaganiami klientów – zawsze zgodnie z naszymi wartościami.

2017

Na bazie wieloletniego doświadczenia Z.P.U.H. Henitom Michał Dryjski powstaje nowa spółka Henitom Dryjski s. j., prowadzona przez rodzeństwo Tomasza, Michała i Małgorzatę. Rodzinna marka wchodzi w nowy etap rozwoju i budowanie krajowej rozpoznawalności doświadczonego producenta systemów kominowych.

2022

Powstaje nowa, odświeżona strona www, rozbudowana o liczne produkty dostępne dotychczas jedynie na miejscu. Mocni doskonałymi opiniami z dziesiątek lat pracy, wchodzimy
w świat marketingu, internetu i rozwoju sieci sprzedaży.

DZIŚ

Jak zawsze, każdego dnia przychodzimy do pracy z myślą o jeszcze lepszym dopasowaniu się do potrzeb klienta: dopracowanych produktach, życzliwej usłudze i niezawodnej solidności.
Zapraszamy!

HENITOMOWI
ufają najlepsi.

Nasze systemy dostarczamy w całej Polsce. Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych.

Jesteśmy dumni z zaufania naszych klientów i partnerów:

HENITOM:

BEZPIECZEŃSTWO KONSTRUKCJI
DOPASOWANIE DO KLIENTA
EFEKTYWNA TECHNOLOGIA
PROFESJONALIZM OD 1995
Nigdy nie zostawiamy klienta bez pomocy!
CERTYFIKAT CE I NADZÓR INIG
RODZINNE WARTOŚCI

Jeśli podzielasz takie podejście do pracy i danego słowa, Henitom może być dla Ciebie optymalnym wyborem.

 

Nie musisz jeszcze decydować – porozmawiajmy, zobacz wstępną ofertę i przekonaj się o naszej jakości i standardzie obsługi. Wtedy będziesz wiedział to, co się naprawdę liczy, gdy szukasz niezawodnych rozwiązań na lata.

 

Zapraszamy!

 

Niniejszym informujemy, iż przedsiębiorstwo działające pod firmą Z.P.U.H. Henitom Michał Dryjski z siedzibą w Myszkowie, dnia 15 listopada 2017r. zostało wniesione aportem do nowo utworzonej spółki jawnej HENITOM DRYJSKI, posiadającą nr NIP 5771983960, REGON 368589111, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie pod nr 0000700496. Nowo powstały podmiot kontynuuje działalność gospodarczą przedsiębiorstwa Z.P.U.H. Henitom Michał Dryjski.

NAPISZ DO NAS,
a zawsze znajdziemy dla Ciebie
idealne rozwiązanie

info@henitom.com

+48 34 31 48 697
+48 502 319 948